2/10/0/2/2088 | Kandefer Władysław
Izba Skarbowa Grodzka Warszawa | 1926-1933 | 0 |
2/10/0/2/2089 | Kandulski Maksymilian
Pr. Gen. oddz. w Poznaniu | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2090 | Kania Karol
D.P.M.T. | 1931-1934 | 0 |
2/10/0/2/2091 | Kaniówna Wiktoria | | 0 |
2/10/0/2/2092 | Kantor Marian
Izba Skarbowa w Lublinie | 1919-1936 | 0 |
2/10/0/2/2093 | Kapko Aleksander
Izba Skarbowa I we Lwowie | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2094 | Kaplita Eugeniusz
Izba Skarbowa w Poznaniu | 1933-1935 | 0 |
2/10/0/2/2095 | Kapłański Bolesław
Izba Skarbowa Poznań | 1926-1936 | 0 |
2/10/0/2/2096 | Karaś Józef
Izba Skarbowa w Nowogródku | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2097 | Karczewski Sylwester
Izba Skarbowa w Łucku | 1935-1935 | 0 |
2/10/0/2/2098 | Karczmarek Piotr | 1935-1935 | 0 |
2/10/0/2/2099 | Karkoszka Edward
Dyrekcja Ceł Mysłowice | 1927-1939 | 0 |
2/10/0/2/2100 | Karmiński Adam
Izba Skarbowa we Lwowie | 1923-1935 | 0 |
2/10/0/2/2101 | Karpus Leon
Izba Skarbowa w Grudziądzu | 1928-1933 | 0 |
2/10/0/2/2102 | Kasimir Stefan
Izba Skarbowa Grodzka Warszawa | 1933-1935 | 0 |
2/10/0/2/2103 | Kasper Paweł
U.C. w Pomierkach | 1930-1933 | 0 |
2/10/0/2/2104 | Dr Kasprzyk Marian
Pr. Gen. Warszawa | 1934-1934 | 0 |
2/10/0/2/2105 | Kassor Adam
Izba Skarbowa Kielce | 1920-1935 | 0 |
2/10/0/2/2106 | Kaszewski Franciszek
Izba Skarbowa Lwów | 1920-1935 | 0 |
2/10/0/2/2107 | Kasztelański Mateusz
Izba Skarbowa w Grudziądzu | 1924-1933 | 0 |
2/10/0/2/2108 | Kasztelewicz Karol
Izba Skarbowa w Krakowie | 1927-1934 | 0 |
2/10/0/2/2109 | Kaszubowski Gracjan
Urząd Skarbowy w Tczewie | 1928-1933 | 0 |
2/10/0/2/2110 | Kauchczew Stefan
Izba Skarbowa Okręgowa Warszawa | 1929-1935 | 0 |
2/10/0/2/2111 | Dr Kawalec Józef
Urząd Woj. Śląski | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2112 | Kawalerski Zbigniew
Urząd Woj. Śląski | 1934-1935 | 0 |
2/10/0/2/2113 | Kawiak Marian
Urząd Skarbowy Radzymin Podl. | 1936-1936 | 0 |
2/10/0/2/2114 | Kazański Władysław
Izba Skarbowa w Grudziądzu | 1919-1934 | 0 |
2/10/0/2/2115 | Kazimirski Edmund
K.K.O. | 1935-1935 | 0 |
2/10/0/2/2116 | Kąkolewski Apolinary
Izba Skarbowa Okręgowa Warszawa | 1934-1934 | 0 |
2/10/0/2/2117 | Kermisz Gustaw
Urząd Skarbowy w Stanisławowie | 1925-1933 | 0 |
2/10/0/2/2118 | Keyhna Marian
Izba Skarbowa w Krakowie | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2119 | Kędzior Antoni
Izba Skarbowa w Poznaniu | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2120 | Kędzior Teodor
Dyrekcja Ceł w Poznaniu | 1929-1929 | 0 |
2/10/0/2/2121 | Kęsek Franciszek
Izba Skarbowa Kraków | 1931-1935 | 0 |
2/10/0/2/2122 | Kiedrzyński Karol | 1935-1935 | 0 |
2/10/0/2/2123 | Kiekisz Włodzimierz
Izba Skarbowa w Białymstoku | 1933-1934 | 0 |
2/10/0/2/2124 | Kielarski Ludwik
Izba Skarbowa Kraków | 1931-1936 | 0 |
2/10/0/2/2125 | Kieliszkówna Jadwiga
D.P.M.T. | 1932-1935 | 0 |
2/10/0/2/2126 | Kiełczewska Janina
Izba Skarbowa Okręgowa w Warszawie | 1934-1934 | 0 |
2/10/0/2/2127 | Kiełczewski Alfons
Izba Skarbowa Grodzka Warszawa | 1922-1933 | 0 |
2/10/0/2/2128 | Kieszczyński Romuald
Izba Skarbowa w Lublinie | 1921-1934 | 0 |
2/10/0/2/2129 | Kijewski Feliks
Izba Skarbowa Okręgowa Warszawa | 1934-1934 | 0 |
2/10/0/2/2130 | Korwin-Kijuć Antoni
Urząd Skarbowy Lida | 1927-1933 | 0 |
2/10/0/2/2131 | Kik Lucjan
Izba Skarbowa w Poznaniu (Czarnków) | 1934-1935 | 0 |
2/10/0/2/2132 | Kiljan Edward
Izba Skarbowa w Kielcach | 1932-1934 | 0 |
2/10/0/2/2133 | Kin Hubert
Izba Skarbowa w Łodzi | 1924-1933 | 0 |
2/10/0/2/2134 | Kindelska Anna
Izba Skarbowa Stanisławów | 1935-1935 | 0 |
2/10/0/2/2135 | Kisielewski Edward
Izba Skarbowa w Lublinie | 1923-1933 | 0 |
2/10/0/2/2136 | Kislinger Stanisław
Izba Skarbowa w Kielcach | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2137 | Kitrzman Michał
Izba Skarbowa Grodzka Warszawa | 1929-1933 | 0 |
2/10/0/2/2138 | Klaczyński Leon Roman
Izba Skarbowa w Kielcach | 1923-1935 | 0 |
2/10/0/2/2139 | Klamut Wojciech
Izba Skarbowa I we Lwowie | 1930-1934 | 0 |
2/10/0/2/2140 | Klappa Józef Ludwik
Izba Skarbowa w Poznaniu | 1928-1933 | 0 |
2/10/0/2/2141 | Klasa Jan
Izba Skarbowa Grodzka Warszawa | 1935-1935 | 0 |
2/10/0/2/2142 | Klassa Stanisław
Izba Skarbowa Grodzka Warszawa | 1920-1935 | 0 |
2/10/0/2/2143 | Klausal Alfred
Izba Skarbowa w Białymstoku | 1934-1937 | 0 |
2/10/0/2/2144 | Klechnik Emeryk
Dyrekcja Ceł Mysłowice | 1932-1933 | 0 |
2/10/0/2/2145 | Kleinadei Aleksander
Urząd Skarbowy w Sarnach | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2146 | Klekowski Teofil
Izba Skarbowa w Nowogródku | 1930-1933 | 0 |
2/10/0/2/2147 | Klemczyński Bolesław
Izba Skarbowa Brześć n/B | 1932-1932 | 0 |
2/10/0/2/2148 | Klemensiewicz Stanisław
Izba Skarbowa Grodzka Warszawa | 1925-1934 | 0 |
2/10/0/2/2149 | Klemm Wacław
Izba Skarbowa Wilno | 1930-1935 | 0 |
2/10/0/2/2150 | Kligge Karol
Urząd Skarbowy w Kępnie | 1929-1933 | 0 |
2/10/0/2/2151 | Klim Józef
Urząd Woj. Śląski | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2152 | Klimaszewski Józef
Izba Skarbowa Białystok | 1932-1933 | 0 |
2/10/0/2/2153 | Klimowicz Adam
Izba Skarbowa we Lwowie | 1928-1934 | 0 |
2/10/0/2/2154 | Kling Ernest
Izba Skarbowa w Wilnie | 1924-1933 | 0 |
2/10/0/2/2155 | Kling Jerzy
Izba Skarbowa we Lwowie | 1933-1934 | 0 |
2/10/0/2/2156 | Klochowa Janina
Izba Skarbowa Grodzka Warszawa | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2157 | Kluczniok Maksymilian
Urząd Woj. Śląski | 1931-1932 | 0 |
2/10/0/2/2158 | Klukówna Stefania
Izba Skarbowa I we Lwowie | 1933-1934 | 0 |
2/10/0/2/2159 | Kłobuch Jan
Dyrekcja Ceł Mysłowice | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2160 | Kłobukowski Włodzimierz
Izba Skarbowa Okręgowa Warszawa | 1935-1935 | 0 |
2/10/0/2/2161 | Kłopotowski Stanisław
Izba Skarbowa Nowogródek | 1932-1933 | 0 |
2/10/0/2/2162 | Kłyko Tadeusz
G.D.L.P. | 1934-1935 | 0 |
2/10/0/2/2163 | Kmicikiewicz Aleksander
Urząd Woj. Śląski | 1933-1934 | 0 |
2/10/0/2/2164 | Knauer Henryk
Urząd Skarbowy Radom | 1921-1933 | 0 |
2/10/0/2/2165 | Knaut Karol
Dyrekcja Ceł Mysłowice | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2166 | Knysz Mikołaj
Izba Skarbowa Kielce | 1925-1933 | 0 |
2/10/0/2/2167 | Kobos Jan
Izba Skarbowa w Łodzi | 1928-1933 | 0 |
2/10/0/2/2168 | Kobylecki Jan
Izba Skarbowa II we Lwowie | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2169 | Kobzakowski Leonard
Izba Skarbowa Lublin | 1928-1934 | 0 |
2/10/0/2/2170 | Koch Michał
Izba Skarbowa w Lublinie | 1934-1935 | 0 |
2/10/0/2/2171 | Kociel Franciszek
Izba Skarbowa Warszawa | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2172 | Kocko Włodzimierz
Izba Skarbowa I we Lwowie | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2173 | Koczorowska Pelagia
Izba Skarbowa w Poznaniu | 1930-1934 | 0 |
2/10/0/2/2174 | Kohn Bernard
Izba Skarbowa we Lwowie | 1928-1930 | 0 |
2/10/0/2/2175 | Kohn Józef
Urząd Skarbowy Borszczowie | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2176 | Kolas Antoni
Dyrekcja Ceł Poznań | 1935-1935 | 0 |
2/10/0/2/2177 | Kolasa Władysław
Izba Skarbowa w Poznaniu | 1934-1934 | 0 |
2/10/0/2/2178 | Kołacz Jan
Izba Skarbowa Lublin | 1930-1934 | 0 |
2/10/0/2/2179 | Kołaczkowski Karol
Izba Skarbowa Poznań | 1930-1932 | 0 |
2/10/0/2/2180 | Kołacz Józef | 1925-1934 | 0 |
2/10/0/2/2181 | Kołodyński Michał
Izba Skarbowa w Krakowie | 1927-1936 | 0 |
2/10/0/2/2182 | Kołodziejska Helena
VI Urząd Skarbowy Warszawa | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2183 | Kołodziejski Edward
Izba Skarbowa Okręgowa Warszawa | 1931-1934 | 0 |
2/10/0/2/2184 | Konarski Szczepan
Izba Skarbowa I we Lwowie | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2185 | Kondusz Feliks
Izba Skarbowa w Kielcach | 1934-1934 | 0 |
2/10/0/2/2186 | Konecki Leon
Dyrekcja Ceł Warszawa | 1928-1933 | 0 |
2/10/0/2/2187 | Konce Stanisław
Izba Skarbowa w Wilnie | 1932-1933 | 0 |
2/10/0/2/2188 | Konieczna Gerdruda
Dyrekcja Ceł w Mysłowicach | 1935-1935 | 0 |
2/10/0/2/2189 | Konieczna Tekla
Izba Skarbowa Nowogródek | 1931-1933 | 0 |
2/10/0/2/2190 | Konkol Ignacy
Izba Skarbowa w Grudziądzu | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2191 | Kononowicz Leon
Dyrekcja Ceł w Wilnie | 1928-1930 | 0 |
2/10/0/2/2192 | Konopka Antoni
Izba Skarbowa w Grudziądzu | 1931-1933 | 0 |
2/10/0/2/2193 | Kończak Leon
Izba Skarbowa w Poznaniu | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2194 | Kopacz Józef
Izba Skarbowa we Lwowie | 1929-1933 | 0 |
2/10/0/2/2195 | Kopczyński Józef
Izba Skarbowa w Lublinie | 1934-1934 | 0 |
2/10/0/2/2196 | Kopczyński Józef
Izba Skarbowa Okręgowa Warszawa | 1931-1933 | 0 |
2/10/0/2/2197 | Koper Wacław
Izba Skarbowa Kielce | 1919-1934 | 0 |
2/10/0/2/2198 | Kopicki Jan
Izba Skarbowa w Poznaniu | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2199 | Koppel Otton
Izba Skarbowa we Lwowie | 1926-1935 | 0 |
2/10/0/2/2200 | Koprowska Maria
Izba Skarbowa Grodzka Warszawa | 1937-1937 | 0 |
2/10/0/2/2201 | Kordas Władysław
Izba Skarbowa w Krakowie | 1933-1935 | 0 |
2/10/0/2/2202 | Kordasiewicz Eugeniusz
Izba Skarbowa w Stanisławowie | 1933-1937 | 0 |
2/10/0/2/2203 | Kordys Wiktor
Urząd Skarbowy Biała Podlaska | 1929-1933 | 0 |
2/10/0/2/2204 | Korecki Mieczysław
Urząd Skarbowy Kraków | 1929-1935 | 0 |
2/10/0/2/2205 | Korjatowicz Wacław
Izba Skarbowa w Wilnie | 1927-1936 | 0 |
2/10/0/2/2206 | Kornelak Tadeusz
Izba Skarbowa Łuck | 1926-1932 | 0 |
2/10/0/2/2207 | Korput Jan
Dyrekcja Ceł Warszawa | 1931-1935 | 0 |
2/10/0/2/2208 | Korytowski Bazyli
Izba Skarbowa w Grudziądzu | 1930-1933 | 0 |
2/10/0/2/2209 | Korzentowski Jan
Urząd Woj. Śląski | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2210 | Korzeniowski Stanisław
Izba Skarbowa w Wilnie | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2211 | Kosecka Leokadia
D.P.M.T. | 1934-1934 | 0 |
2/10/0/2/2212 | Kosek Piotr
Izba Skarbowa Nowogródek | 1932-1933 | 0 |
2/10/0/2/2213 | Kosiński Wiesław
D.P.M.T. | 1934-1936 | 0 |
2/10/0/2/2214 | Kosek Edward
Dyrekcja Ceł Mysłowice | 1928-1931 | 0 |
2/10/0/2/2215 | Kosmahl Józef
Izba Skarbowa Grodzka Warszawa | 1930-1933 | 0 |
2/10/0/2/2216 | Kosmulski Roman
Urząd Skarbowy w Końskich | 1929-1933 | 0 |
2/10/0/2/2217 | Kosonocki Roman
Izba Skarbowa w Łodzi | 1932-1934 | 0 |
2/10/0/2/2218 | Kossowówna Józefa
Izba Skarbowa w Wilnie | 1922-1934 | 0 |
2/10/0/2/2219 | Kostanecki Ignacy
Izba Skarbowa Grodzka Warszawa | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2220 | Kostecki Jan
Izba Skarbowa w Krakowie | 1933-1938 | 0 |
2/10/0/2/2221 | Kostecki Karol
Izba Skarbowa II we Lwowie | 1929-1933 | 0 |
2/10/0/2/2222 | Kostecki Wiktor
Izba Skarbowa w Łucku | 1929-1935 | 0 |
2/10/0/2/2223 | Kostrzewski Feliks
X Urząd Skarbowy Warszawa | 1926-1933 | 0 |
2/10/0/2/2224 | Kościankowski Gustaw
Izba Skarbowa Grudziądz | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2225 | Kotarba Józef
Izba Skarbowa w Łodzi | 1929-1936 | 0 |
2/10/0/2/2226 | Kotecki Henryk
Izba Skarbowa w Nowogródku | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2227 | Kotkowski Stefan
K.K.O. | 1937-1937 | 0 |
2/10/0/2/2228 | Kotlarek Stefan
Urząd Skarbowy w Brzezinach | 1930-1933 | 0 |
2/10/0/2/2229 | Kotowicz Michal
Izba Skarbowa we Lwowie | 1931-1934 | 0 |
2/10/0/2/2230 | Kotschy Mieczysław
Izba Skarbowa w Krakowie | 1935-1935 | 0 |
2/10/0/2/2231 | Kowalczuk Dymitr
Izba Skarbowa w Łucku | 1932-1933 | 0 |
2/10/0/2/2232 | Kowalczyk Eugeniusz
Izba Skarbowa w Łodzi | 1931-1933 | 0 |
2/10/0/2/2233 | Kowalewska Helena
Izba Skarbowa Grodzka Warszawa | 1934-1935 | 0 |
2/10/0/2/2234 | Kowalówka Piotr
Urząd Woj. Śląski | 1931-1934 | 0 |
2/10/0/2/2235 | Kowalska Antonina
Izba Skarbowa w Krakowie | 1936-1936 | 0 |
2/10/0/2/2236 | Kowalski Franciszek
Izba Skarbowa w Kielcach | 1934-1934 | 0 |
2/10/0/2/2237 | Kozerawski Roch Antoni
Kasa Sk. Opoczno | 1919-1930 | 0 |
2/10/0/2/2238 | Kozieł Bronisław
Izba Skarbowa w Lublinie | 1934-1934 | 0 |
2/10/0/2/2239 | Kozierowski Ignacy
Dyrekcja Ceł Mysłowice | 1932-1933 | 0 |
2/10/0/2/2240 | Kozioł Franciszek
Izb Skarbowa w Lublinie | 1919-1936 | 0 |
2/10/0/2/2241 | Kozłowski Julian
Izba Skarbowa w Lublinie | 1930-1933 | 0 |
2/10/0/2/2242 | Kozłowski Juliusz
Urząd Skarbowy Lwów | 1924-1933 | 0 |
2/10/0/2/2243 | Kozłowski Stanisław
Izba Skarbowa Kielce | 1928-1933 | 0 |
2/10/0/2/2244 | Kozłowski Władysław
Dyrekcja Ceł w Poznaniu | 1928-1934 | 0 |
2/10/0/2/2245 | Kożuchowski Józef
B.G.K | 1935-1935 | 0 |
2/10/0/2/2246 | Kożuchowski Tadeusz
Izba Skarbowa w Łodzi | 1920-1933 | 0 |
2/10/0/2/2247 | Krach Adam
Izba Skarbowa I we Lwowie | 1928-1934 | 0 |
2/10/0/2/2248 | Krajczyk Teodor
Izba Skarbowa II we Lwowie | 1928-1933 | 0 |
2/10/0/2/2249 | Krajewski Antoni
Izba Skarbowa w Brześciu n/B | 1926-1938 | 0 |
2/10/0/2/2250 | Krajewski Ludwik
P.M.T. | 1923-1939 | 0 |
2/10/0/2/2251 | Krajewski Mieczysław
Izba Skarbowa w Grudziądzu | 1929-1934 | 0 |
2/10/0/2/2252 | Krasowski Henryk
Izba Skarbowa Grodzka Warszawa | 1932-1932 | 0 |
2/10/0/2/2253 | Krassowski Józef
Izba Skarbowa w Białymstoku | 1934-1934 | 0 |
2/10/0/2/2254 | Krasuski Stanisław
P.M.T. | 1931-1933 | 0 |
2/10/0/2/2255 | Krasuski Zbigniew
Izba Skarbowa II we Lwowie | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2256 | Krasuse Maksymilian
Izba Skarbowa w Poznaniu | 1927-1933 | 0 |
2/10/0/2/2257 | Krawczyński Juliusz
Izba Skarbowa Poznań | 1929-1933 | 0 |
2/10/0/2/2258 | Krechowicz Władysław
Izba Skarbowa Poznań | 1935-1935 | 0 |
2/10/0/2/2259 | Kreczyński Franciszek
U.C. Cieszyn | 1931-1935 | 0 |
2/10/0/2/2260 | Krotfal Zygmunt
Izba Skarbowa Łódź | 1932-1932 | 0 |
2/10/0/2/2261 | Król Wincenty
Izba Skarbowa w Poznaniu | 1928-1933 | 0 |
2/10/0/2/2262 | Królikowski Zygmunt
Izba Skarbowa Łuck | 1929-1934 | 0 |
2/10/0/2/2263 | Krupiński Józef
Urząd Skarbowy Wadowice | 1928-1934 | 0 |
2/10/0/2/2264 | Kruszyński Leon
Dyrekcja Ceł Poznań | 1935-1935 | 0 |
2/10/0/2/2265 | Kruszewski Władysław
Dyrekcja Ceł Mysłowice | 1928-1929 | 0 |
2/10/0/2/2266 | Kruźlewski Stanisław
Izba Skarbowa we Lwowie | 1919-1935 | 0 |
2/10/0/2/2267 | Krynicki Jerzy
Urząd Woj. Śląski | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2268 | Krywyj Aleksander
Urzad Skarbowy w Sosnowcu | 1925-1933 | 0 |
2/10/0/2/2269 | Krzaklewski Leonard
Izba Skarbowa II Lwów | 1919-1934 | 0 |
2/10/0/2/2270 | Krzeczkowski Jerzy Gabriel
Urząd Skarbowy w Lubartowie | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2271 | Krzen Eugeniusz
Izba Skarbowa II we Lwowie | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2272 | Krzepkowski Andrzej
Izba Skarbowa Grodzka Warszawa | 1931-1934 | 0 |
2/10/0/2/2273 | Krzewski Franciszek
Urząd Skarbowy Śrem | 1928-1933 | 0 |
2/10/0/2/2274 | Krzewski Jan
D.P.M.T. | 1931-1933 | 0 |
2/10/0/2/2275 | Krzystanek Stanisław
Izba Skarbowa w Kielcach | 1929-1934 | 0 |
2/10/0/2/2276 | Krzyżaniak Wacław
Dyrekcja Ceł Warszawa | 1928-1935 | 0 |
2/10/0/2/2277 | Krzyżanowski Jan
Izba Skarbowa w Krakowie | 1927-1933 | 0 |
2/10/0/2/2278 | Krzyżewski Henryk
Izba Skarbowa Kielce | 1935-1935 | 0 |
2/10/0/2/2279 | Krzęrzycki Józef
Izba Skarbowa Grodzka Warszawa | 1932-1933 | 0 |
2/10/0/2/2280 | Kubacki Michał
Izba Skarbowa w Poznaniu | 1930-1933 | 0 |
2/10/0/2/2281 | Dr Kubala Stanisław | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2282 | Kubala Stefan
Prok. Gen. Poznań | 1933-1933 | 0 |
2/10/0/2/2283 | Kubasiewicz Józef
Izba Skarbowa Okręgowa Warszawa | 1922-1935 | 0 |
2/10/0/2/2284 | Kubicki Józef
Izba Skarbowa w Łodzi | 1927-1933 | 0 |
2/10/0/2/2285 | Dr Kubicki Tadeusz
Izba Skarbowa w Grudziądzu | 1934-1935 | 0 |
2/10/0/2/2286 | Kubicki Tadeusz
Izba Skarbowa Grodzka Warszawa | 1928-1931 | 0 |
2/10/0/2/2287 | Kubicz Kazimierz
P.M.T. | 1923-1937 | 0 |