1 | Akta ogólne | | 0 |
1.1 | Akta dotyczące administracji urzędu | 1765 - 1937 | 0 |
1.2 | Akta dotyczące organizacji hipoteki (spraw gruntowych) | 1666 - 1931 | 0 |
1.3 | Akta personalne | 1872 - 1945 | 0 |
2 | Akta gruntowe | | 0 |
2.1 | Albrechsthal (Kurzelewo) | 1779 - 1937 | 0 |
2.2 | Alexandersdorf (Gościnowo) | 1785 - 1941 | 0 |
2.3 | Altensorge (Glinik) | 1778 - 1937 | 0 |
2.4 | Alt Gennin (Jeninek) | 1756 - 1938 | 0 |
2.5 | Alt Diedersdorf (Stare Dzieduszyce) | 1920 - 1926 | 0 |
2.6 | Alt Lipke (Lipki Wielkie) | 1707 - 1940 | 0 |
2.7 | Alt Lipke Bruch (Lipki Małe) | 1763 - 1937 | 0 |
2.8 | Annenaue (Baranowice) | 1786 - 1942 | 0 |
2.9 | Antoinettenlust (Grodziec) | 1788 - 1940 | 0 |
2.10 | Bergenhorst (Gorzębia) | 1763 - 1936 | 0 |
2.11 | Bergkolonie (Górki) | 1706 - 1939 | 0 |
2.12 | Berkenwerder (Brzozowiec) | 1780 - 1941 | 0 |
2.13 | Bernhardinenhof (Pomianowice) | 1795 - 1937 | 0 |
2.14 | Beyersdorf (Baczyna) | 1797 - 1942 | 0 |
2.15 | Bayershorst (Dobrobądz) | 1777 - 1937 | 0 |
2.16 | Birkbruch (Brzezinka) | 1860 - 1936 | 0 |
2.17 | Blockwinkel (Bolemin) | 1759 - 1939 | 0 |
2.18 | Blumenthal (Kwiatkowice) | 1730 - 1939 | 0 |
2.19 | Borchertsruh (brak polskiej nazwy. Przysiółek koło Łagodzina) | 1792 - 1911 | 0 |
2.20 | Borkow (Borek) | 1757 - 1940 | 179 |
2.21 | Burchardsfleiss (brak polskiego odpowiednika) | 1816 - 1911 | 0 |
2.22 | Christiansaue (Wierzbica) | 1782 - 1940 | 0 |
2.23 | Christiansburg (brak polskiej nazwy. Przysiółek koło Jenińca) | 1790 - 1909 | 0 |
2.24 | Christophwalde (Jastrzębnik) | 1780 - 1943 | 0 |
2.25 | Cocceji Antheil Neudorf (Krzyszczyna) | 1776 - 1939 | 0 |
2.26 | Cocceji Antheil Neuwalde (Krzyszczynka) | 1776 - 1938 | 0 |
2.27 | Cocceji Antheil Stubbenhagen (brak polskiej nazwy) | 1777 - 1911 | 0 |
2.28 | Dechsel (Deszczno) | 1757 - 1939 | 0 |
2.29 | Derschau (Dzierżów) | 1775 - 1938 | 0 |
2.30 | Döllensradung (Nowiny Wielkie) | 1899 - 1936 | 0 |
2.31 | Dühringshof (Bogdaniec) | 1776 - 1940 | 0 |
2.32 | Egloffstein (Łagodzin) | 1774 - 1938 | 0 |
2.33 | Esperance (Siedlikowo) | 1801 - 1942 | 0 |
2.34 | Eulam (Ulim) | 1768 - 1940 | 0 |
2.35 | Fahlenwerder (Ściechów) | | 0 |
2.36 | Fichtwerder (Świerkocin) | 1846 - 1939 | 0 |
2.37 | Friedrichsberg (Motylewo) | 1764 - 1942 | 0 |
2.38 | Friedrichshorst (brak polskiej nazwy. Przysiółek koło Jenińca) | 1793 - 1910 | 0 |
2.39 | Friedrichsthal (Głożyna) | 1782 - 1936 | 0 |
2.40 | Gennin (Jenin) | 1765 - 1941 | 0 |
2.41 | Gennin Vorwerk (Jenin Folwark) | 1812 - 1935 | 0 |
2.42 | Gerlachsthal (Gostkowice) | 1777 - 1938 | 0 |
2.43 | Giesen (Jeże) | 1773 - 1936 | 0 |
2.44 | Giesenaue (Jeżyki) | 1788 - 1934 | 0 |
2.45 | Gralow (Gralewo) | 1753 - 1943 | 0 |
2.46 | Gross Giesenaue (Jeżyki) | 1788 - 1940 | 0 |
2.47 | Gross Fahlenwerder (Ściechów) | | 0 |
2.48 | Gross Zettritz (Ciecierzyce) | 1772 - 1939 | 0 |
2.49 | Gurkow (Górki) | 1836 - 1936 | 0 |
2.50 | Gürgenaue (Niwica) | 1769 - 1936 | 0 |
2.51 | Guscht (Goszczanowo) | | 0 |
2.52 | Guschterbruch (Goszczanówko) | | 0 |
2.53 | Hagen (Dziersławice) | 1782 - 1942 | 0 |
2.54 | Hammer (Rudnica) | | 0 |
2.55 | Hammerecke (Nałęczyn) | 1774 - 1937 | 0 |
2.56 | Hankwitzruhe Gut (brak polskiej nazwy. Przysiółek koło Kwiatkowic) | 1816 - 1853 | 0 |
2.57 | Heinersdorf (Chwalęcice) | 1725 - 1941 | 0 |
2.58 | Henneweder Bruch (brak polskiej nazwy) | 1793 - 1941 | 0 |
2.59 | Himmelstädt (Mironice) | 1805 - 1943 | 0 |
2.60 | Himmelstädter Hammerwerk (Mironice) | 1784 - 1941 | 0 |
2.61 | Hohenwalde (Wysoka) | 1743 - 1942 | 0 |
2.62 | Hopfenbruch (Chmieliniec) | 1932 - 1935 | 0 |
2.63 | Jakobsfelde (Miłomin) | 1770 - 1933 | 0 |
2.64 | Jahnsfelde (Janczewo) | 1760 - 1942 | 0 |
2.65 | Johanneshof (Jasiniec) | 1784 - 1939 | 0 |
2.66 | Johanneswunsch (Dobrojewo) | 1787 - 1939 | 0 |
2.67 | Johannswalde (brak polskiej nazwy) | | 0 |
2.68 | Karolinenhof (Koszęcin) | 1781 - 1944 | 0 |
2.69 | Karlsfelde (Mokrsko) | 1789 - 1936 | 0 |
2.70 | Karlsthal (Gubiniec) | 1774 - 1937 | 0 |
2.71 | Kattenhorst (Orzelec) | 1779 - 1939 | 0 |
2.72 | Kernein (Karnin) | 1784 - 1942 | 0 |
2.73 | Kladow (Kłodawa) | 1666 - 1942 | 0 |
2.74 | Klein Giesenaue (Jeżyki) | 1782 - 1939 | 0 |
2.75 | Kleinheide (Pszczelnik) | 1864 - 1936 | 0 |
2.76 | Klein Zettritz (Ciecierzyce) | 1773 - 1939 | 0 |
2.77 | Klementenschleuse (Strzegowa) | 1779 - 1938 | 0 |
2.78 | Költschen (Kolczyn) | | 0 |
2.79 | Krieningswerder (Krzynka) | 1875 - 1911 | 0 |
2.80 | Landsberg an der Warthe Stadt (Gorzów Wielkopolski Miasto) | 1709 - 1944 | 0 |
2.81 | Landsberg an der Warthe Ackerberg (Gorzów Wielkopolski) | 1805 - 1904 | 0 |
2.82 | Landsberg an der Warthe Anger (Gorzów Wielkopolski) | 1832 - 1941 | 0 |
2.83 | Landsberg an der Warthe Bergkolonie (Gorzów Wielkopolski) | | 0 |
2.84 | Landsberg an der Warthe Brücken Vorstadt (Gorzów Wielkopolski Zawarcie) | 1748 - 1942 | 0 |
2.85 | Landsberg an der Warthe Brücken Vorstadt Garten (Gorzów Wielkopolski) | 1756 - 1935 | 0 |
2.86 | Landsberg an der Warthe Brücken Vorstadt Scheune (Gorzów Wielkopolski) | 1790 - 1935 | 0 |
2.87 | Landsberg an der Warthe Burglehn (Gorzów Wielkopolski) | 1813 - 1935 | 0 |
2.88 | Landsberg an der Warthe Bürgerbruch (Gorzów Wielkopolski0 | 1936 - 1939 | 0 |
2.89 | Landsberg an der Warthe Einzelnen Besitzungen (Gorzów Wielkopolski) | 1821 - 1934 | 0 |
2.90 | Landsberg an der Warthe Friedrichstadt (Gorzów Wielkopolski) | 1781 - 1940 | 0 |
2.91 | Landsberg an der Warthe Gerechtigkeit (Gorzów Wielkopolski) | 1755 - 1910 | 0 |
2.92 | Landsberg an der Warthe Hufe (Gorzów Wielkopolski) | 1769 - 1939 | 0 |
2.93 | Landsberg an der Warthe Kämmerei Güter (Gorzów Wielkopolski) | 1878 - 1910 | 0 |
2.94 | Landsberg an der Warthe Kietz (Gorzów Wielkopolski Chyża) | 1765 - 1939 | 0 |
2.95 | Landsberg an der Warthe Mauerhaus (Gorzów Wielkopolski) | 1770 - 1932 | 0 |
2.96 | Landsberg an der Warthe Mühlen Vorstadt (Gorzów Wielkopolski) | 1763 - 1940 | 0 |
2.97 | Landsberg an der Warthe Mühlen Vorstadt Berge (Gorzów Wielkopolski) | 1752 - 1939 | 0 |
2.98 | Landsberg an der Warthe Mühlen Vorstadt Garten (Gorzów Wielkopolski) | 1762 - 1935 | 0 |
2.99 | Landsberg an der Warthe Mühlen Vorstadt Scheune (Gorzów Wielkopolski) | 1770 - 1939 | 0 |
2.100 | Landsberg an der Warthe Radewiese (Gorzów Wielkopolski-Karcze-łąki na Zamościu) | 1805 - 1936 | 0 |
2.101 | Landsberg an der Warthe Vorwerk (Gorzów Wielkopolski. Folwark) | 1853 - 1857 | 0 |
2.102 | Landsberg an der Warthe Wiesen (Gorzów Wielkopolski. Łąki) | 1729 - 1940 | 0 |
2.103 | Landsberg an der Warthe Zantocher Vorstadt (Gorzów Wielkopolski) | 1755 - 1943 | 0 |
2.104 | Landsberg an der Warthe Zantocher Vorstadt Berge (Gorzów Wielkopolski) | 1740 - 1939 | 0 |
2.105 | Landsberg an der Warthe Zantocher Vorstadt Garten (Gorzów Wielkopolski) | 1786 - 1934 | 0 |
2.106 | Landsberg an der Warthe Zantocher Vorstadt Scheune (Gorzów Wielkopolski) | 1774 - 1936 | 0 |
2.107 | Landsberger Holländer (Chwałowice) | 1768 - 1943 | 0 |
2.108 | Leopoldsfahrt (Stężyca) | 1776 - 1941 | 0 |
2.109 | Liebenow (Lubno) | 1801 - 1943 | 0 |
2.110 | Liebenthal (Kołomęt) | 1778 - 1938 | 0 |
2.111 | Lippki Rittergut (Lipki Wielkie. Majątek ) | 1803 - 1938 | 0 |
2.112 | Loppow (Łupowo) | 1774 - 1944 | 0 |
2.113 | Loppower Haferwiese (Gosławka obecnie część Lubczyna) | 1718 - 1937 | 0 |
2.114 | Lorenzdorf (Wawrów) | 1775 - 1940 | 0 |
2.115 | Lossow (Włostów) | 1776 - 1938 | 0 |
2.116 | Lotzen (Łośno) | 1707 - 1940 | 0 |
2.117 | Louisenaue (Ludzisławice) | 1783 - 1940 | 0 |
2.118 | Ludwighshof (Okrąglica) | | 0 |
2.119 | Ludwigshorst (Lubczyno) | 1938 - 1938 | 0 |
2.120 | Ludwigsthal (Trzęsów) | 1786 - 1936 | 0 |
2.121 | Marienspring (Marzęcin) | 1876 - 1939 | 0 |
2.122 | Marienwiese (Mąkoszyce) | 1755 - 1939 | 0 |
2.123 | Marwitz (Marwice) | 1789 - 1942 | 0 |
2.124 | Maskenaue (Maszkowice) | 1792 - 1877 | 0 |
2.125 | Massin (Mosina) | 1823 - 1845 | 0 |
2.126 | Massow (Maszewo) | 1771 - 1939 | 0 |
2.127 | Merzdorf (Małyszyn) | 1821 - 1933 | 0 |
2.128 | Meyershof (Kłodno) | 1790 - 1939 | 0 |
2.129 | Morrn (Murzynowo) | 1763 - 1940 | 0 |
2.130 | Neuendorf (Chróścik) | 1783 - 1941 | 0 |
2.131 | Nieder Alvensleben (Krupczyn) | 1780 - 1939 | 0 |
2.132 | Neu Gennin (Jenin) | 1774 - 1940 | 0 |
2.133 | Neu Lipke (Lipki Wielkie) | 1790 - 1942 | 0 |
2.134 | Neusöst (Zielnica, Nowy Dwór) | 1789 - 1935 | 0 |
2.135 | Ober Gennin (Jeniniec) | 1737 - 1938 | 0 |
2.136 | Ober Alvensleben (Krupczyn) | 1786 - 1938 | 0 |
2.137 | Plonitz (Płonica) | 1766 - 1944 | 33 |
2.138 | Pollychen (Stare Polichno) | 1793 - 1942 | 0 |
2.139 | Pollychen Antheil Gralow (Stare Polichno) | 1768 - 1939 | 0 |
2.140 | Pollychen Antheil Lipke (Stare Polichno) | 1770 - 1941 | 0 |
2.141 | Pollychen Luhsen Antheil Gralow (Łozy) | 1793 - 1939 | 0 |
2.142 | Pollychen Luhsen Antheil Lipke (Łozy) | 1782 - 1942 | 0 |
2.143 | Pollychener Holländer (Nowe Polichno) | 1765 - 1938 | 0 |
2.144 | Pyrehne (Pyrzany) | 1854 - 1935 | 0 |
2.145 | Pyrehner Holländer (Pyrzanki obecnie część Boguszyniec) | 1848 - 1936 | 0 |
2.146 | Ratzdorf (Racław) | 1771 - 1939 | 0 |
2.147 | Raumerswalde (Roszkowice) | 1779 - 1939 | 0 |
2.148 | Rodenthal (Prądcin) | 1776 - 1939 | 0 |
2.149 | Rohrbruch (Rybakowo) | 1746 - 1943 | 0 |
2.150 | Rosswiese (Zieleniec) | 1774 - 1939 | 0 |
2.151 | Schöneberg (Trzcinna) | | 0 |
2.152 | Schönewald (Krasowiec) | 1777 - 1942 | 0 |
2.153 | Seidlitz (Siedlice) | 1770 - 1939 | 0 |
2.154 | Spiegel (Poźrzadło) | 1911 - 1935 | 0 |
2.155 | Stennewitzer Glashütte (Stanowiczki) | 1789 - 1938 | 0 |
2.156 | Stennewitz (Stanowice) | 1767 - 1942 | 0 |
2.157 | Stolzenberg (Różanki) | 1784 - 1939 | 0 |
2.158 | Tickwinkel (brak polskiej nazwy) | 1806 - 1938 | 0 |
2.159 | Tornow (Tarnów) | 1879 - 1879 | 0 |
2.160 | Trebisch (Trzebiszewo) | | 0 |
2.161 | Unter Gennin (Podjenin) | 1768 - 1942 | 0 |
2.162 | Vietz (Witnica) | 1899 - 1935 | 0 |
2.163 | Wepritz (Wieprzyce) | 1769 - 1943 | 0 |
2.164 | Wildenow Försterei (Wilanów) | 1756 - 1939 | 0 |
2.165 | Wormsfelde (Wojcieszyce) | 1764 - 1937 | 0 |
2.166 | Zantoch (Santok) | 1861 - 1943 | 0 |
2.167 | Zantoch Antheil Gralow (Santok) | 1742 - 1940 | 0 |
2.168 | Zantoch Antheil Jahnsfelde (Santok) | 1711 - 1939 | 0 |
2.169 | Zantoch Antheil Stolzenberg (Santok) | 1768 - 1941 | 0 |
2.170 | Zanzhausen (Santoczno) | 1767 - 1941 | 0 |
2.171 | Zanzin (Santocko) | 1769 - 1943 | 0 |
2.172 | Zanzmühle | 1880 - 1889 | 0 |
2.173 | Zanzthal (Zdroisko) | 1921 - 1936 | 0 |
2.174 | Zechow (Czechów) | 1778 - 1941 | 0 |
2.175 | Kopalnie węgla brunatnego koło Kłodawy, Lubna i Gorzowa Wielkopolskiego | 1853 - 1865 | 0 |
3 | Rejestry firm i towarzystw | 1862 - 1937 | 0 |
4 | Rejestr spółek z nieograniczoną (ograniczoną) odpowiedzialnością | | 0 |
4.1 | Gorzowskie Towarzystwo Kredytowe (Landsberger Credit Verein) | 1864 - 1935 | 0 |
4.2 | Bank Ludowy w Gorzowie (Volksbank) | 1941 - 1942 | 0 |
4.3 | Kasy oszczędnościowo-pożyczkowe (Spar und Darlehenkasse) | 1889 - 1939 | 0 |
4.4 | Spółdzielnie mleczarskie | 1896 - 1926 | 0 |
4.5 | Stowarzyszenia rolnicze i ogrodnicze | 1895 - 1936 | 0 |
4.6 | Towarzystwa budowalne | 1909 - 1942 | 0 |
4.7 | Stowarzyszenia kupców i rzemieślników | 1910 - 1937 | 0 |
4.8 | Stowarzyszenia weterynarzy | 1917 - 1928 | 0 |
4.9 | Stowarzyszenia producentów maszyn i energii elektrycznej | 1900 - 1944 | 0 |
4.10 | Wspólnoty pracy | 1919 - 1937 | 0 |
4.11 | Spółki melioracyjne | 1921 - 1939 | 0 |
4.12 | Stowarzyszenia jeździeckie | 1926 - 1928 | 0 |
5 | Rejestr firm i przedsiębiorstw | | 0 |
5.1 | Fabryki | 1897 - 1938 | 0 |
5.2 | Firmy handlowe i przemysłowe | 1897 - 1943 | 0 |
5.3 | Banki i kantory | 1899 - 1939 | 0 |
5.4 | Towarzystwa akcyjne | 1897 - 1939 | 0 |
5.5 | Browary | 1907 - 1926 | 0 |
5.6 | Wydawnictwa | 1919 - 1936 | 0 |
6 | Rejestr związków i stowarzyszeń | 1901 - 1942 | 0 |
7 | Rejestr żeglugi śródlądowej | 1892 - 1942 | 0 |
8 | Akta testamentowo-notarialne | 1782 - 1875 | 0 |
9 | Akta gospodarstw dziedzicznych | | 0 |
9.1 | Alt Gennin (Jeninek) | 1934 - 1935 | 0 |
9.2 | Alt Lipke Bruch (Lipki Małe) | 1933 - 1938 | 0 |
9.3 | Berkenwerder (Brzozowiec) | 1933 - 1936 | 0 |
9.4 | Beyersdorf (Baczyna) | 1934 - 1941 | 0 |
9.5 | Blockwinkel (Bolemin) | 1934 - 1939 | 0 |
9.6 | Blumenthal (Kwiatkowice) | 1934 - 1943 | 0 |
9.7 | Borkow (Borek) | 1934 - 1935 | 0 |
9.8 | Dechsel (Deszczno) | 1934 - 1938 | 0 |
9.9 | Derschau (Dzierżów) | 1934 - 1937 | 0 |
9.10 | Dühringshof (Bogdaniec) | 1933 - 1938 | 0 |
9.11 | Gennin (Jenin) | 1934 - 1942 | 0 |
9.12 | Giesen (Jeże) | 1934 - 1941 | 0 |
9.13 | Giesenaue (Jeżyki) | 1934 - 1937 | 0 |
9.14 | Gross Zettritz (Ciecierzyce) | 1934 - 1942 | 0 |
9.15 | Gürgenaue (Niwica) | 1934 - 1938 | 0 |
9.16 | Heinersdorf (Chwalęcice) | 1933 - 1941 | 0 |
9.17 | Karolinenhof (Koszęcin) | 1934 - 1939 | 0 |
9.18 | Kattenhorst (Orzelec) | 1936 - 1938 | 0 |
9.19 | Kladow (Kłodawa) | 1933 - 1943 | 0 |
9.20 | Landsberg an der Warthe (Gorzów Wielkopolski) | 1933 - 1942 | 0 |
9.21 | Liebenow (Lubno) | 1934 - 1937 | 0 |
9.22 | Lipke (Lipki Wielkie) | 1933 - 1938 | 0 |
9.23 | Lotzen (Łośno) | 1934 - 1939 | 0 |
9.24 | Marienwiese (Mąkoszyce | 1934 - 1934 | 0 |
9.25 | Marwitz (Marwice) | | 0 |
9.26 | Morrn (Murzynowo) | 1936 - 1938 | 0 |
9.27 | Ober Gennin (Jeniniec) | 1934 - 1941 | 0 |
9.28 | Plonitz (Płonica) | 1933 - 1943 | 0 |
9.29 | Pollychen (Stare Polichno) | 1934 - 1938 | 0 |
9.30 | Rohrbruch (Rybakowo) | 1934 - 1942 | 0 |
9.31 | Schönewald (Krasowiec) | 1934 - 1940 | 0 |
9.32 | Unter Gennin (Podjenin) | 1934 - 1938 | 0 |
9.33 | Wepritz (wieprzyce) | 1934 - 1942 | 0 |
9.34 | Zantoch (Santok) | 1934 - 1941 | 0 |
9.35 | Zanzhausen (Santoczno) | 1934 - 1938 | 0 |
10 | Sprawy Żydów i dysydentów | | 0 |
10.1 | Żydzi | 1825 - 1900 | 1464 |
10.2 | Dysydenci | 1851 - 1900 | 2535 |
11 | Sprawy stanu cywilnego | 1874 - 1939 | 0 |
12 | Duplikaty ksiąg metrykalnych | | 0 |
12.1 | Kościół ewangelicko-unijny | 1812 - 1874 | 0 |
12.2 | Kościół ewangelicki | 1810 - 1874 | 10789 |
12.3 | Kościół ewangelicko-reformowany | 1812 - 1874 | 0 |
12.4 | Kościół katolicki | 1849 - 1874 | 143 |
13 | Arkusze zbiorcze spraw karnych | 1924 - 1941 | 0 |