Rolnicze Spółdzielnie Produkcyjne powiatu przemyskiego - zbiór szczątków zespołów

Sygnatura
56/361/0
Daty skrajne
1949-1965
Liczba serii
42
Liczba skanów
0
Numer Nazwa Daty skrajne Liczba skanów
1 Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze "Chłopska Droga" w Bachowie 1955 - 1964 0
2 Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze w Batyczach 1956 - 1959 0
3 Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze w Birczy 1957 - 1957 0
4 Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze w Bolestraszycach 1955 - 1955 0
5 Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza "Nowe Życie" w Brylińcach 1952 - 1965 0
6 Rolniczy Zespół Spółdzielczy w Brzusce 1950 - 1961 0
7 Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze im. 8 Marca w Chołowicach 1953 - 1964 0
8 Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza im. 1 Maja w Darowicach 1953 - 1960 0
9 Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza "Pokój" w Gajach 1950 - 1964 0
10 Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze im. Gen. Świerczewskiego w Hucie Brzuskiej 1952 - 1964 0
11 Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza im. Gen. Świerczewskiego w Huwnikach 1952 - 1965 0
12 Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze im. II Zjazdu Spóldzielczości Produkcyjnej w Iskani 1956 - 1964 0
13 Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze im. 10-lecia Polski Ludowej w Jaksmanicach 1954 - 1958 0
14 Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze "Zwycięstwo" w Jasienicy 1954 - 1960 0
15 Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza im. W. Lenina w Kalnikowie 1950 - 1950 0
16 Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze im. 22 Lipca w Korytnikach 1955 - 1959 0
17 Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza im. Gen. Świerczewskiego w Kosienicach 1953 - 1960 0
18 Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza im. 1 Maja w Krównikach - Sielcu 1953 - 1964 0
19 Rolniczy Zespół Spółdzielczy w Krzeczkowej 1950 - 1965 0
20 Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza im. Tadeusza Kościuszki w Łuczycach 1949 - 1964 0
21 Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza w Makowej 1950 - 1965 0
22 Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza "Jedność" w Medyce 1950 - 1965 0
23 Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze w Nehrybce 1953 - 1960 0
24 Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze im. 1 Maja w Nowych Sadach 1953 - 1965 0
25 Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza im. Tadeusza Kościuszki w Piątkowej 1953 - 1964 0
26 Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza im. Odrodzenia Wojska Polskiego w Poździaczu 1950 - 1965 0
27 Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze w Rudawce 1953 - 1960 0
28 Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza im. I Krajowego Zjazdu Spółdzielczości Produkcyjnej w Rokszycach 1953 - 1965 0
29 Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze im. Karola Świerczewskiego w Rożubowicach 1953 - 1960 0
30 Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza w Ruszelczycach 1953 - 1965 0
31 Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza w Stubienku 1950 - 1965 0
32 Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza w Stubnie 1950 - 1950 0
33 Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze im. Konstantego Rokossowskiego w Sufczynie 1953 - 1961 0
34 Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza im. 22 Lipca w Śliwnicy grom. Krasiczyn 1952 - 1964 0
35 Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza w Tarnawcach 1950 - 1965 0
36 Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza im. Feliksa Dzierżyńskiego w Torkach 1950 - 1965 0
37 Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza "Zwycięstwo II" w Trójczycach 1953 - 1965 0
38 Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze "Jutrzenka" w Winnem-Bachórcu 1953 - 1960 0
39 Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze "Zwycięstwo" w Witoszyńcach 1953 - 1962 0
40 Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza im. Ludwika Waryńskiego w Wyszatycach 1950 - 1950 0
41 Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza w Żohatynie 1953 - 1964 0
42 Rolnicza Spółdzielnia Wytwórcza im. Tadeusza Kościuszki w Żurawicy 1953 - 1962 0