Suche in den Archiven
ist eine Sammlung von Online-Archiv

 

Hier finden Sie Dateien, Metriken, Karten, Fotos, Sammlungen,
Technische Dokumentation und vieles mehr

Wählen Sie den Dokumententyp

Wählen Sie eine historische Periode

Versuchen Sie es anders 

Erweiterte Suche Sammlungen durchsuchen

Suche in Archiven ist:


  • 108 Institutionen, die Archive bereitstellen
  • 48 über 48 Scans und Materialien
  • 14 Millionen von Beschreibungen von Archivmaterial

Subiektywny wybór zdjęć z Archiwum Grażyny Rutowskiej

Z okazji trwającego 𝐗𝐈 𝐖𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 𝐏𝐢𝐤𝐧𝐢𝐤𝐮 𝐀𝐫𝐜𝐡𝐢𝐰𝐚𝐥𝐧𝐞𝐠𝐨 i wykładu online Łukasza Karolewskiego z Oddziału Zbiorów Fotograficznych NAC prezentujemy kolekcję ulubionych fotografii Łukasza, pochodzących z Archiwum Grażyny Rutowskiej! Grażyna Rutowska (1946–2002), była dziennikarką i fotoreporterką pracującą w redakcjach „Dziennika Ludowego” i „Zielonego Sztandaru. Jej zdjęcia są doskonałym świadectwem dynamiki przemian cywilizacyjnych i ewolucji życia społeczeństwa w PRL.

image.from.collection.number "Subiektywny wybór zdjęć z Archiwum Grażyny Rutowskiej" image.from.collection.number "Subiektywny wybór zdjęć z Archiwum Grażyny Rutowskiej" image.from.collection.number "Subiektywny wybór zdjęć z Archiwum Grażyny Rutowskiej" image.from.collection.number "Subiektywny wybór zdjęć z Archiwum Grażyny Rutowskiej" image.from.collection.number "Subiektywny wybór zdjęć z Archiwum Grażyny Rutowskiej" image.from.collection.number "Subiektywny wybór zdjęć z Archiwum Grażyny Rutowskiej"

Helfen Sie uns, Archivmaterialien zu identifizieren.

Die ganze Zeit wissen wir nicht oder nicht sicher sind, ihre Geschichte.

📯Pierwszy Newsletter SwA wyfrunął już w świat. Serdecznie zachęcamy wszystkich do subskrypcji! Okno do zapisów znajdziecie Państwo na samym dole strony głównej. 📨