Szukaj w Archiwach to zbiory
archiwalne on-line

 

Znajdziesz tu akta, metryki, mapy, zdjęcia, kolekcje,
dokumentację techniczną i wiele innych

Jakiego dokumentu szukasz

Wybierz okres historyczny

Spróbuj inaczej

Wyszukiwanie zaawansowane Przeglądaj kolekcje

Szukaj w archiwach to:


  • 106 instytucje udostępniające archiwalia
  • 48 48 milionów skanów i materiałów
  • 13 milionów opisów materiałów archiwalnych

Ścienne konstrukcje reklamowe

Zbiór projektów zewnętrznych szyldów reklamowych gorzowskich przedsiębiorstw montowanych na stałe do elewacji budynku, zazwyczaj nad drzwiami wejściowymi. Dokumenty pochodzą z Akt miasta Gorzowa Wielkopolskiego.

Obraz 1 z kolekcji "Ścienne konstrukcje reklamowe" Obraz 2 z kolekcji "Ścienne konstrukcje reklamowe" Obraz 3 z kolekcji "Ścienne konstrukcje reklamowe" Obraz 4 z kolekcji "Ścienne konstrukcje reklamowe" Obraz 5 z kolekcji "Ścienne konstrukcje reklamowe" Obraz 6 z kolekcji "Ścienne konstrukcje reklamowe"

Medytacje wiejskiego listonosza

W upale i w śniegu, konno i na rowerze - listonosz ze swoją wielką torbą przemierzał drogi i bezdroża. Przynosił pozdrowienia z wakacji, wiadomości z linii frontu, listy miłosne - wieści od tych, którzy byli daleko. Na archiwalnych zdjęciach z zasobu NAC czekają na Was listonosze polskich (i nie tylko!) wsi i miast :)

Obraz 1 z kolekcji "Medytacje wiejskiego listonosza" Obraz 2 z kolekcji "Medytacje wiejskiego listonosza" Obraz 3 z kolekcji "Medytacje wiejskiego listonosza" Obraz 4 z kolekcji "Medytacje wiejskiego listonosza" Obraz 5 z kolekcji "Medytacje wiejskiego listonosza" Obraz 6 z kolekcji "Medytacje wiejskiego listonosza"

Pomóż nam zidentyfikować materiały archiwalne.

Cały czas nie znamy, bądź nie jesteśmy pewni ich historii.

Drodzy użytkownicy,
czytamy wasze uwagi i wprowadziliśmy zmiany w sposobie wyświetlania danych w serwisie. Od teraz możecie wyświetlać na jednej stronie 20, 40, 60, 100 lub nawet 200 (!) rekordów. Dotyczy to zarówno listy wyników wyszukiwania, jak i skanów, jednostek (z poziomu strony zespołu), zespołów (z poziomu strony archiwum).
Mamy nadzieję, że te zmiany poprawią komfort korzystania z serwisu, a my pracujemy już nad kolejnymi.
Serdecznie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie! Czekamy na nowe uwagi i pomysły!