Szukaj w Archiwach to zbiory
archiwalne on-line

 

Znajdziesz tu akta, metryki, mapy, zdjęcia, kolekcje,
dokumentację techniczną i wiele innych

Jakiego dokumentu szukasz

Wybierz okres historyczny

Spróbuj inaczej

Wyszukiwanie zaawansowane Przeglądaj kolekcje

Szukaj w archiwach to:


Teka Zamojska - KARTKI POCZTOWE

Zespół 234 Akta Komitetu Redakcyjnego "Teki Zamojskiej" w Zamościu. Kartki pocztowe w ówczesnej Polsce 1937-1939 r.

Obraz 1 z kolekcji "Teka Zamojska - KARTKI POCZTOWE" Obraz 2 z kolekcji "Teka Zamojska - KARTKI POCZTOWE" Obraz 3 z kolekcji "Teka Zamojska - KARTKI POCZTOWE" Obraz 4 z kolekcji "Teka Zamojska - KARTKI POCZTOWE" Obraz 5 z kolekcji "Teka Zamojska - KARTKI POCZTOWE" Obraz 6 z kolekcji "Teka Zamojska - KARTKI POCZTOWE"

Odbudowa Warszawy - Rejon dzielnicy Mokotów

Odbudowa Warszawy w rejonie dzielnicy Mokotów 1945-1946 [opis, fotografie]

Obraz 1 z kolekcji "Odbudowa Warszawy - Rejon dzielnicy Mokotów" Obraz 2 z kolekcji "Odbudowa Warszawy - Rejon dzielnicy Mokotów" Obraz 3 z kolekcji "Odbudowa Warszawy - Rejon dzielnicy Mokotów" Obraz 4 z kolekcji "Odbudowa Warszawy - Rejon dzielnicy Mokotów" Obraz 5 z kolekcji "Odbudowa Warszawy - Rejon dzielnicy Mokotów" Obraz 6 z kolekcji "Odbudowa Warszawy - Rejon dzielnicy Mokotów"

Powstańcy śląscy w kartotekach Gestapo

Akta osób notowanych przez tajną policję, które w jakikolwiek sposób angażowały się w działalność na rzecz Polski. Szczególnie obserwowani byli uczestnicy powstań śląskich.

Obraz 1 z kolekcji "Powstańcy śląscy w kartotekach Gestapo" Obraz 2 z kolekcji "Powstańcy śląscy w kartotekach Gestapo" Obraz 3 z kolekcji "Powstańcy śląscy w kartotekach Gestapo" Obraz 4 z kolekcji "Powstańcy śląscy w kartotekach Gestapo" Obraz 5 z kolekcji "Powstańcy śląscy w kartotekach Gestapo" Obraz 6 z kolekcji "Powstańcy śląscy w kartotekach Gestapo"

Pomóż nam zidentyfikować materiały archiwalne.

Cały czas nie znamy, bądź nie jesteśmy pewni ich historii.

Szukaj w Archiwach:

serwis do udostępniania opisów materiałów archiwalnych z archiwów państwowych i innych instytucji. Dużą część z nich prezentujemy wraz ze skanami. Dzięki temu możesz korzystać z wielu zbiorów bez wychodzenia z domu.