Szukaj w Archiwach to zbiory
archiwalne on-line

 

Znajdziesz tu akta, metryki, mapy, zdjęcia, kolekcje,
dokumentację techniczną i wiele innych

Jakiego dokumentu szukasz

Wybierz okres historyczny

Spróbuj inaczej

Wyszukiwanie zaawansowane Przeglądaj kolekcje

Szukaj w archiwach to:


  • 108 instytucje udostępniające archiwalia
  • 48 48 milionów skanów i materiałów
  • 14 milionów opisów materiałów archiwalnych

Subiektywny wybór zdjęć z Archiwum Grażyny Rutowskiej

Z okazji trwającego 𝐗𝐈 𝐖𝐚𝐫𝐬𝐳𝐚𝐰𝐬𝐤𝐢𝐞𝐠𝐨 𝐏𝐢𝐤𝐧𝐢𝐤𝐮 𝐀𝐫𝐜𝐡𝐢𝐰𝐚𝐥𝐧𝐞𝐠𝐨 i wykładu online Łukasza Karolewskiego z Oddziału Zbiorów Fotograficznych NAC prezentujemy kolekcję ulubionych fotografii Łukasza, pochodzących z Archiwum Grażyny Rutowskiej! Grażyna Rutowska (1946–2002), była dziennikarką i fotoreporterką pracującą w redakcjach „Dziennika Ludowego” i „Zielonego Sztandaru. Jej zdjęcia są doskonałym świadectwem dynamiki przemian cywilizacyjnych i ewolucji życia społeczeństwa w PRL.

Obraz 1 z kolekcji "Subiektywny wybór zdjęć z Archiwum Grażyny Rutowskiej" Obraz 2 z kolekcji "Subiektywny wybór zdjęć z Archiwum Grażyny Rutowskiej" Obraz 3 z kolekcji "Subiektywny wybór zdjęć z Archiwum Grażyny Rutowskiej" Obraz 4 z kolekcji "Subiektywny wybór zdjęć z Archiwum Grażyny Rutowskiej" Obraz 5 z kolekcji "Subiektywny wybór zdjęć z Archiwum Grażyny Rutowskiej" Obraz 6 z kolekcji "Subiektywny wybór zdjęć z Archiwum Grażyny Rutowskiej"

Pomóż nam zidentyfikować materiały archiwalne.

Cały czas nie znamy, bądź nie jesteśmy pewni ich historii.

📯Pierwszy Newsletter SwA wyfrunął już w świat. Serdecznie zachęcamy wszystkich do subskrypcji! Okno do zapisów znajdziecie Państwo na samym dole strony głównej. 📨