Dowodów osobistych od nr 641 do 830. Tom IV

Sygnatura

49/7/0/-/III-1955

Daty
1935 - 1935

Skany (442)

  • Obraz 1 z jednostki "Dowodów osobistych od nr 641 do 830. Tom IV" 32329091
  • Obraz 2 z jednostki "Dowodów osobistych od nr 641 do 830. Tom IV" 32329105
  • Obraz 3 z jednostki "Dowodów osobistych od nr 641 do 830. Tom IV" 32329030
  • Obraz 4 z jednostki "Dowodów osobistych od nr 641 do 830. Tom IV" 32329158
  • Obraz 5 z jednostki "Dowodów osobistych od nr 641 do 830. Tom IV" 32329005
  • Obraz 6 z jednostki "Dowodów osobistych od nr 641 do 830. Tom IV" 32328964
  • Obraz 7 z jednostki "Dowodów osobistych od nr 641 do 830. Tom IV" 32329167
  • Obraz 8 z jednostki "Dowodów osobistych od nr 641 do 830. Tom IV" 32329178
  • Obraz 9 z jednostki "Dowodów osobistych od nr 641 do 830. Tom IV" 32328979
  • Obraz 10 z jednostki "Dowodów osobistych od nr 641 do 830. Tom IV" 32329121
  • Obraz 11 z jednostki "Dowodów osobistych od nr 641 do 830. Tom IV" 32329043
  • Obraz 12 z jednostki "Dowodów osobistych od nr 641 do 830. Tom IV" 32329040
  • Obraz 13 z jednostki "Dowodów osobistych od nr 641 do 830. Tom IV" 32329083
  • Obraz 14 z jednostki "Dowodów osobistych od nr 641 do 830. Tom IV" 32328976
  • Obraz 15 z jednostki "Dowodów osobistych od nr 641 do 830. Tom IV" 32329180
  • Obraz 16 z jednostki "Dowodów osobistych od nr 641 do 830. Tom IV" 32329143
Wyświetlanie 1 do 16 z 442 wpisów.

Typ jednostki
Dokumentacja aktowa

Brak danych

Brak danych


Tagi

tagi użytkowników indeksy nadane przez archiwa

#Winkler Olga Wanda ur. 1914 - Łaznów, nr ewid.829/469568 #Krześlak Stefan ur. 1914 - w. Zawada, gm. Łazisko, nr ewid.744/469483 #Granat Alta Perla ur. 1906 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.828/469567 #Berkowicz Pessa ur. 1916 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.702/469441 #Wysocki Stanisław Edward ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.676/469395 #Tokarski Epifarjusz ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.830/469569 #Wajsberg Izak Enoch ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.690/469429 #Grzybowska Genowefa ur. 1912 - Niebrów, gm. Łazisko?, pow. brzeziński?, nr ewid.666/469385 #Krześlak Władysław ur. 1908 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.757/469496 #Puszka Tadeusz ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.719/469458 #Kopacz Mieczysław Jan ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.671/469410 #Lajzer Icek ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.717/469456 #Włodarczyk Jan ur. 1914 - Łódź, nr ewid.736/469475 #Boge Herta Regina ur. 1917 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.718/469457 #Szewczyk Jan ur. 1866 - Chorzęcin, gm Łazisko, nr ewid.750/469489 #Kawałek Kazimiera ur. 1908 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.794/469533 #Tomczyk Władysław ur. 1908 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.796/469535 #Lechowska Marjanna ur. 1889 - Wielka Wola, gm. Czerniewice, pow. rawski,, nr ewid.653/469372 #Herman Dawid ur. 1916 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.820/469559 #Dzierżek Antonina ur. 1901 - Sierzchowy, gm. Gortatowice, nr ewid.803/469542 #Belica Klara ur. 1867 - Wąwał, gm. Unewel, nr ewid.821/469560 #Kwapisz Katarzyna ur. 1900 - Skrzynki, pow. brzeziński?, nr ewid.663/469382 #Gerensztat Abram ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.683/469402 #Kwarta Chil Isser ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.734/469473 #Ejzental (Ajzental) Abracham (Abram) ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.647/469366 #Oberlander Jadwiga Anna ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.662/469381 #Twardowicz Izrael Izak ur. 1910 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.723/469462 #Boguchwał Chaim Lejbuś ur. 1916 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.754/469493 #Puszka Józef Wacław ur. 1909 - Niebrów, gm. Łazisko, nr ewid.729/469468 #Wajnblum Szaja ur. 1914 - Rawa Mazowiecka, nr ewid.668/469387 #Życzyński Zygmunt Juljan ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.727/469466 #Ickert (Ikert) Rudolf ur. 1917 - Jawór, nr ewid.804/469543 #Szwarcman Majer Dawid ur. 1915 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.674/469393 #Lachmanowicz Kopel ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.681/469420 #Rozenberg Lejb Noach ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.737/469476 #Kienigsztajn (Kenigsztajn) Wolf Berek ur. 1901 - Inowłódz, nr ewid.711/469450 #Durczak Marjanna ur. 1889 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.655/469374 #Filiochowski Stanisław Tadeusz ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.761/469500 #Werner Helena ur. 1902 - Komorów, gm. Łazisko, nr ewid.818/469557 #Grinberg Moszek Jakób ur. 1914 - Ujazd, pow. brzeziński?, nr ewid.692/469431 #Izdebski Tadeusz ur. 1909 - Józefów, pow. Brzeziny, nr ewid.812/469551 #Górnicki Jerzy ur. 1914 - Lubochnia, pow. Rawa, nr ewid.684/469423 #Ulman Abram Dawid ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.725/469464 #Zając Janina ur. 1917 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.661/469380 #Olejnik Stefan ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.742/469481 #Fajfer Longin Stefan ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.679/469418 #Goska Teodozja ur. 1917 - Inowłódz, pow. rawski,, nr ewid.799/469538 #Goździk Paweł ur. 1895 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.682/469421 #Rotberg Jakób ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.784/469523 #Reszka Józef Hieronim ur. 1914 - Ujazd, nr ewid.785/469524 #Bot Laura Helena ur. 1906 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.753/469492 #Hornik Marjan Izydor ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.728/469467 #Karoń Teofil ur. 1910 - Podlesie, pow. Olkusz, nr ewid.806/469545 #Aleksandrowicz Zygmunt ur. 1906 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.814/469553 #Borek Wacław Marjan ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.665/469384 #Gawarzyński Kazimierz Władysław ur. 1914 - Cekanów, nr ewid.685/469424 #Klajman Jakób ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.672/469411 #Herman Abram Jakób ur. 1914 - Ujazd, nr ewid.745/469484 #Jahn Helena ur. 1871 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.685/469404 #Kaczuba Jan Ignacy ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.741/469480 #Michalak Jan ur. 1914 - Furstenberg,Niemcy, nr ewid.697/469436 #Sobczyk Aleksander ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.691/469430 #Szumacher Sura ur. 1866 - Radoszyce, nr ewid.824/469563 #Fizycka Gołda Rajzla ur. 1818 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.755/469494 #Stawiński Aleksander Mirosław ur. 1914 - Nowy Port, Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.786/469525 #Płat Wigdor Dawid ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.674/469413 #Rybnik Irena ur. 1909 - Ostatni Grosz, pow. Częstochowski, nr ewid.752/469491 #Świnoga Bolesław Kazimierz ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.790/469529 #Krygier Włodzimierz Wiktor ur. 1915 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.670/469389 #Zgondek (Zgądek) Zofja ur. 1917 - Wieluń, nr ewid.800/469539 #Cuprafin Józef ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.669/469388 #Mrówczyński Bronisław Edward ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.775/469514 #Ludwig Jerzy Rafał ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.777/469516 #Pazura Jan ur. 1914 - Łazisko, pow. brzeziński, nr ewid.701/469440 #Mazurek Józef ur. 1904 - Sangrodz, gm.Łazisko, nr ewid.712/469451 #Pęśko Antoni (z domu Pęsko) ur. 1914 - Kolonja Oryszew, nr ewid.743/469482 #Sztajnhorn Sucher ur. 1914 - Pabjanice, nr ewid.667/469386 #Mazurek Joanna ur. 1899 - Wolbórz, gm. Bogusławice, pow. Piotrków, nr ewid.819/469558 #Penzon Eugenja (Eugenia) ur. 1902 - Brzeziny, woj. Tarnopolskie, nr ewid.802/469541 #Będkowski Franciszek Wincenty ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.732/469471 #Epsztajn Balabina ur. 1899 - Kijów, nr ewid.793/469532 #Jaros Marjan ur. 1906 - Wolbórz, gm.Bogusławice, nr ewid.756/469495 #Epsztajn Zajuwel? ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.687/469406 #Brendel Edmund Jan ur. 1913 - Łódź, nr ewid.815/469554 #Szafran Abram ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.792/469531 #Rattig Artur Paweł ur. 1914 - Rolandów, Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.689/469428 #Goldkranc Juda Beer ur. 1912 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.673/469392 #Wiśniewski Tadeusz ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.809/469548 #Dębicki Józef Marjan ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.689/469408 #Piotrkowski Gerszon ur. 1908 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.642/469361 #Wajnblum Dwojra ur. 1912 - Rawa Mazowiecka, nr ewid.682/469401 #Birencwajg Mordka Mendel ur. 1870 - Sienno, pow.Iłza, nr ewid.771/469510 #Pietrzak Władysława ur. 1917 - Liszka Dolna, nr ewid.658/469377 #Pacholczyk Władysław ur. 1907 - w. Kowenczyn, gm. Rzeczyca, pow. Rawa, nr ewid.678/469397 #Hamp Artur ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.740/469479 #Kotlińska Stanisława ur. 1905 - Spała, pow. rawski,, nr ewid.672/469391 #Pipke Oskar Adolf ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.688/469427 #Łuczyńska Helena ur. 1910 - Małecz, gm. Łazisko, nr ewid.649/469368 #Terlecka Irena (Irina) ur. 1921 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.781/469520 #Warych Zygmunt Marjan ur. 1910 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.681/469400 #Fiszer Anna ur. 1894 - Czerniewice, pow. rawski,, nr ewid.659/469378 #Zerek Antonina ur. 1912 - Jadwigów, gm. Łazisko, nr ewid.748/469487 #Krawczykówna Irena Otolja ur. 1916 - Komorów, gm. Łazisko, nr ewid.709/469448 #Szczęsny Roman ur. 1914 - Łódź, nr ewid.789/469528 #Heller vel Lelcz Jakób Moszek ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.673/469412 #Kwiatkowska Anna ur. 1897 - Białobrzegi, gm. Unewel, nr ewid.795/469534 #Łukomski Henryk ur. 1916 - Głuchów, pow. Skierniewice, nr ewid.680/469419 #Dela Eleonora ur. 1912 - Nowy Port, nr ewid.677/469416 #Boruń Zofja ur. 1904 - Warszawa, nr ewid.772/469511 #Goździk Jan ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.683/469422 #Spała Bronisława Wiktorja ur. 1910 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.782/469521 #Hoppe Michel ur. 1914 - Nowe Miast n.p., nr ewid.735/469474 #Kawecki Zbysław Tadeusz ur. 1914 - Węgrzynowice, pow. Rawa Mazowiecka, nr ewid.788/469527 #Paprocki Józef ur. 1861 - w. Leszczyny, gm.Popień, nr ewid.769/469508 #Hagendorf Icek ur. 1901 - Łódź, nr ewid.770/469509 #Sołacińska Czesława Kazimiera ur. 1908 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.823/469562 #Chałubińska Helena ur. 1898 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.767/469506 #Zimmermann Henryk Artur ur. 1915 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.654/469373 #Łuczyński Władysław ur. 1908 - Niebrów, nr ewid.650/469369 #Milsztajn Abram Mojżesz ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.791/469530 #Nysenbaum (Nisenbaum) Jojne ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.766/469505 #Fiszer (Fischer) Irena Stanisława ur. 1907 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.810/469549 #Jarosz Mieczysław ur. 1914 - Wolbórz, nr ewid.765/469504 #Szachua Serwator Awrum ur. 1915 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.783/469522 #Smoluch Helena ur. 1915 - Wieluń, nr ewid.758/469497 #Ajzensztajn Szejwa ur. 1917 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.688/469407 #Szujewicz Zygmunt ur. 1914 - Turek, nr ewid.645/469364 #Grimmeiseu Eugenjusz ur. 1908 - Łódź, nr ewid.817/469556 #Marcjanik Stanisława ur. 1909 - Małecz, gm. Łazisko, nr ewid.710/469449 #Piotrkowski Moszek Elja ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.687/469426 #Karoń (Karońówna) Stanisława ur. 1908 - Podlesie, pow. Olkusz, nr ewid.807/469546 #Kienigsztejn (Kajnigsztajn) Izraił Aba ur. 1909 - Inowłódz, pow. rawski,, nr ewid.676/469415 #Grabowska Józefa ur. 1903 - Ujazd, gm.Łazisko, nr ewid.707/469445 #Wojcik Józefa ur. 1914 - Glinnik, pow. rawski,, nr ewid.677/469396 #Zabłocki Władysław Stefan ur. 1914 - Ameryka, Philadelphia, nr ewid.643/469362 #Chałubińska Antonina ur. 1884 - Chorzencin, nr ewid.774/469513 #Kuperwasser Wolf ur. 1915 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.671/469390 #Schmidt Melida Alma ur. 1909 - Bocian?, Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.822/469561 #Wiączek Stanisław ur. 1895 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.726/469465 #Szwarc Lea ur. 1916 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.797/469536 #Barczak Bronisław Franciszek ur. 1911 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.657/469376 #Rozental Estera Małka ur. 1908 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.703/469442 #Schussler Herman ur. 1914 - Tomaszówek, Tomaszów, nr ewid.746/469485 #Pawlak Wacław ur. 1917 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.798/469537 #Lajtman Icek ur. 1914 - Ujazd, gm. Łazisko, nr ewid.693/469432 #Nowak Anna ur. 1905 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.714/469453 #Składowski Tadeusz ur. 1917 - Kunice, pow. Opoczno, nr ewid.801/469540 #Lajtman Josek ur. 1914 - Ujazd, gm. Łązisko, nr ewid.699/469438 #Kwiatkowski Stanisław Mikołaj ur. 1915 - Nagórzyce, pow. Piotrków, nr ewid.679/469398 #Woźniak Felicja ur. 1908 - Warszawa, nr ewid.813/469552 #Meier Gerhard Robert ur. 1914 - Józefów, gm. Golesze, nr ewid.787/469526 #Emiljanowicz Stanisław ur. 1914 - Kalisz, nr ewid.696/469435 #Auerbach Hersz ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.646/469365 #Zabłocka Felicja Józefa ur. 1881 - m. Wolbórz, pow. piotrkowski, nr ewid.644/469363 #Fiszer Stanisława Joanna ur. 1915 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.811/469550 #Gastpary Adolf Waldemar ur. 1908 - Henryków, pow. Sieradz, nr ewid.825/469564 #Frajdenrajch (Frajdenreich) Lejb ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.700/469439 #Gizowska Rozalja ur. 1884 - Budziszewice, nr ewid.704/469443 #Hejduk (Hajduk) Kazimierz Jan ur. 1915 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.805/469544 #Kaźmirowski Jerzy Tomasz ur. 1914 - Wilanów, Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.698/469437 #Reizbaum (Rajzbaum) Jakób Izrael ur. 1916 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.768/469507 #Wangert Linda ur. 1910 - Syski, nr ewid.724/469463 #Coll (Col) Manel (Mane) ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.762/469501 #Piotrowska Marjanna Władysława ur. 1910 - Żelechlin, pow. rawski,, nr ewid.713/469452 #Rubinsztajn Chaskiel ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.720/469459 #Raczyńska Irma Wanda ur. 1914 - Racannów?, nr ewid.749/469488 #Zolybel Teofil Tadeusz ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.764/469503 #Rotrand Leizor Josek ur. 1914 - Inowłódz, pow. rawski,, nr ewid.651/469370 #Zylberg Abram ur. 1892 - Ujzad, nr ewid.680/469399 #Jabłońska Anna ur. 1897 - Niebrów, Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.773/469512 #Kobus Michał ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.779/469518 #Unger Bluma ur. 1914 - Czerniewice, pow. Rawwa Mazowiecka, nr ewid.675/469394 #Buczyński Marjan Paweł ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.695/469434 #Riedel Elfryda Leokadja ur. 1912 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.686/469405 #Markowiecki Mordka ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.778/469517 #Kiełbasiński Tadeusz ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.675/469414 #Duchowski Tadeusz Zygmunt ur. 1906 - Sosnowiec, nr ewid.684/469403 #Kostrzewa Marjan ur. 1909 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.730/469469 #Zorn (Żorn) Eugenjusz Rudolf ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.715/469454 #Wald Hercek Dawid ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.763/469502 #Brzęczykowska Helena ur. 1904 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.721/469460 #Gimpel Gawrin Mordka ur. 1914 - Piotrków, nr ewid.694/469433 #Samborska Weronika ur. 1916 - Westfalja (Niemcy), nr ewid.760/469499 #Dorn Karol Ludwik ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.731/469470 #Wilczak Leon Marjan ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.808/469547 #Grimmeiseu Jadwiga Marta ur. 1910 - Łódź, nr ewid.816/469555 #Opatowski Chil ur. 1915 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.751/469490 #Dębiec Kazimierz Gabrjel ur. 1914 - Niebrów, gm. Łazisko, nr ewid.738/469477 #Rogulska Anna ur. 1906 - Annopol, pow. rawski,, nr ewid.660/469379 #Żemańska Alfreda ur. 1916 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.759/469498 #Kozar Bolesław ur. 1912 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.747/469486 #Bukowiecki Alter Mordka ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.678/469417 #Ginglas Apolonja ur. 1912 - Dąbrówka, gm. Czerniewice, nr ewid.780/469519 #Kucharska Marja Bronsława ur. 1912 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.664/469383 #Czajkowski Roman ur. 1914 - Goczałków (Gorzałków), nr ewid.670/469409 #Modrzewski Wolf ur. 1907 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.652/469371 #Grad Piotr ur. 1914 - Bogusławice, nr ewid.739/469478 #Konbras Henryk Kazimierz ur. 1914 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.656/469375 #Grochulska Aleksandra ur. 1905 - Domborzyczka, gm. Lubochnia, nr ewid.648/469367 #Szajewicz Symcha Tanche ur. 1904 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.641/469360 #Trela Wacław ur. 1914 - w. Dębniak, gm. Łazisko, pow.Brzeziny, nr ewid.722/469461 #Gastpary Wanda ur. 1912 - Warszawa, nr ewid.827/469566 #Myśliwiec Marjanna ur. 1908 - Niebrów Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.733/469472 #Boguchwał Jakób Józef ur. 1917 - Tomaszów Mazowiecki, nr ewid.705/469444 #Miazek Stanisław ur. 1914 - Starzyce w Tomaszowie Mazowieckim, nr ewid.686/469425

Powiązane materiały

Akta tyczące się budowy i kupna domów

#Tomaszów Mazowiecki ul. Warszawska #Tomaszów Mazowiecki ul. św. Antoniego #Rząd Gubernialny Warszawski

1851-1859

Akta tyczące się dłużników bankowych

[1829] 1830-1833

Akta tyczące się składki ogniowej

1861-1866

Akta tyczące się studzien ogólno-gminnych

1835-1855